Спеціалізація. Освітня програма

Відповідно до Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом МОНУ від 20.02.2002 № 128, поділ класів на групи для вивчення української мови відбувається за умови наявності більше 27 учнів в класі.

Згідно з Навчальним планом Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73 з поглибленим вивченням української мови, літератури та українознавства Шевченківського району м. Києва на 2021-2022 навчальний рік, для початкової школи (1-4 кл.) введена додаткова 1 година української мови.

Англійська мова вивчається учнями з 1-го класу.

Крім того, починаючи з 2018-2019 навчального року, в початковій школі учні здобувають освіту за новим Державним стандартом початкової освіти (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/87-2018-%D0%BF).

Титулка_до_освiтн_оi_програми

СВIТНЯ_ПРОГРАМА_початок

Освiтня_програма_II_ступiн_

Освiтня_програма_для_5-6_кл