“Снайпер столиці 2018”

Листопад 7, 2018 ЗаходиНовиниПозакласні заходи

IMG_4710

6 листопада команда учнів 10-го класу у складі: Левенця Нікіти, Небжицького Владислава, Герасименка Миколи, Хоменка Анатолія, Капанадзе Андрія і Швеця Нікіти взяла участь у змаганнях з вогневої підготовки «Снайпер столиці» серед учнів загальноосвітніх
навчальних закладів Шевченківського району м. Києва, що пройшли на базі Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького. Хлопці змагались з 21 командою району у стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбиранні та складанні автомату Калашникова, спорядженні магазина патронами і теоретичному тестуванні з питань вогневої підготовки. Незважаючи на те, що предмет Захист Вітчизни викладається тільки 2 місяці, хлопці прекрасно виконували завдання і отримали багато приємних вражень. Результати змагань будуть пізніше. Віримо в перемогу!