Про шкільну форму

Листопад 27, 2017 Новини

ЛШВІ

На виконання пункту 2.1. наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Про шкільну форму” від 03.10.2017 №929, 21.11.2017 відбулось засідання Ради спеціалізованої школи №73, на якому обговорено питання доцільності використання здобувачами освіти шкільної форми.

Педагогічний колектив в Раді школи представляли: Мінаєва І. (вчитель історії,кл.керівник 8-А класу), Трофіменко Л. (вчитель української мови та л-ри, кл.керівник 11-А класу), Лавриненко В. (вчитель української мови та л-ри, кл.керівник 6-Б класу), Тарсакова Я. (вчитель початкових класів, кл.керівник 1-Б класу), Кондратенко Б. (вчитель початкових класів, кл.керівник 4-Б класу).

Від батьківського комітету у засіданні брали участь: Масол Д. (голова батьківського комітету 5-Б класу), Берестяна Т. (голова батьківського комітету 11-А класу), Єфімова Н. (голова батьківського комітету 6-А класу), Макаренко О. (голова батьківського комітету 7-А класу), Кропива І. (голова батьківського комітету 3-А класу).

Від учнівського самоврядування у засіданні брали участь: Клокун О. (лідер 8-А класу), Бруханда Є. (лідер 11-А класу), Марчук Д. (заступник лідера 11-А класу), Алексєєва В. (лідер 9-А класу) та Хоменко А. (лідер 9-Б класу).

На засіданні Ради школи колегіально прийнято рішення здобувачам освіти з понеділка по четвер використовувати діловий стиль одягу, а в п’ятницю – повсякденний стиль (“Вільна п’ятниця”).

Також на засіданні Ради зазначено, що використання ділового стилю в школі виховує у школярів уміння правильно і гармонійно одягатися, прищеплює етикет і налаштовує їх на роботу: діти під час занять більше сконцентровані на отриманні знань, а не на зовнішньому вигляді своїх однокласників.

Крім того, на засіданні Ради наголошено, що не рекомендованим, в будь-якому випадку, є носіння:

• товстих светрів і толстовок;
  • майок, футболок з двозначними малюнками, прозорих або яскравих сорочок, коротких топів, блузок з глибоким вирізом;
  • штанів і спідниць на стегнах;
  • спортивного одягу і взуття;
  • туфлів на високій шпильці, капців.