Педагогічний «Коучінг» («Coaching»)

Лютий 15, 2019 ЗаходиНовини

IMG_20190213_091208

13.02.2019 у рамках педагогічного «Коучінгу» («Coaching») у 1–А класі відбувся відкритий урок-квест за темою «Вчимося використовувати арифметичні дії з величинами. Вимірювання і записування довжин відрізків», який провела Якименко Аліна Миколаївна. Урок розпочався із ранкової зустрічі на тему «Геометричні фігури та їх властивості», метою якої було розвинути комунікативні навички учнів. Діти розподілилися на чотири групи та побудували задані геометричні фігури за допомогою клубка з нитками. Діти повторили властивості геометричних фігур , вчилися орієнтуватися у просторі ,визначаючи довжину ребра геометричної фігури, встановлювати місце розташування вершини у створеній геометричній фігурі. За допомогою даної вправи діти розвивали дрібну моторику та уміння працювати у групі. Продовжуючи тему «Ранкової зустрічі», під час уроку, учні закріпили уміння користуватися лінійкою, вимірюючи та записуючи довжини предметів, розрізняти абстрактне (без найменування) та іменоване число, застосовувати різні прийоми додавання і віднімання числа 5, повторили склад числа 5 і, використовуючи дидактичний матеріал у вигляді грошових купюр, аналізували рівності, встановлюючи невідомий компонент. Також учні повторили будову задачі та порядок роботи над нею. Найбільше дітям подобається працювати у програмі «РОЗУМНИКИ». Крім того, під час уроку були фізкультхвилинки під музичний супровід та з самомасажем. Захід відвідали адміністрація школи та гості.