«День із поліцейським та рятівником»

Вересень 15, 2021 ЕкскурсіїЗаходиНовиниПозакласні заходи

зображення_viber_2021-09-14_14-19-12-680

У межах інформаційно-профілактичного заходу «День із поліцейським та рятівником», який триватиме з 13 до 25 вересня по всій Україні, учні 4-Б класу (класний керівник Отрощенко Людмила Володимирівна) відвідали пожежно-рятувальну частину №9. Фахівці ДСНС розповіли дітям про основні правила безпеки життєдіяльності та пояснили як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях. Співробітники ДСНС нагадали про безпеку в побуті, як правильно використовувати електроприлади, газове устаткування. Учні із задоволенням спілкувалися з рятувальниками, розповідали, за яким номером телефонувати у разі виникнення пожежі чи іншого лиха, та що треба робити, аби не трапилося біди. Діти запевнили рятувальників, що турбуватимуться про власну безпеку, а для цього обов’язково дотримуватимуться усіх необхідних правил.