Математика – цариця усіх наук!

Грудень 24, 2020 ЗаходиНовини

зображення_viber_2020-12-24_13-01-13
Математика – цариця усіх наук!
2020/2021 навчальний рік оголошено роком математичної освіти в Україні.
З 21 по 24 грудня у школі проводився тиждень математики, під час якого проводились різноманітні ігри, конкурси та змагання.
Учні 5-9-х класів могли на цих заходах могли проявити свою спостережливість, логічнне мислення, уміння правильно підходити до розв’язання математичних задач.
Під час Тижня математики учні дізнались з видатними математиками, які уславили українську науку. Наша земля, щедра своїми талантами, подарувала людству не тільки чудових письменників, співаків, композиторів, а й визначних математиків. У кожному періоді історії математики були свої видатні постаті вчених з різними долями. Одні зажили слави і безсмертя ще за життя, іншим судилося пройти складні шляхи і розділити трагічну долю свого народу. Багато визначних математиків стали зразками щирої відданості науці, патріотами свого народу.
Тиждень підготували та провели учителі математики Зінченко В.І. і Денисенко Н.В.