Закарпаття 2017

Червень 21, 2017 ЕкскурсіїНовини

Літні канікули- пора захоплюючих мандрівок! В рамках проекту “З Україною в серці” учні 4-8 класів пізнають історію і культуру Літні канікули- пора захоплюючих мандрівок! В рамках проекту “З Україною в серці” учні 4-8 класів пізнають історію і культуру Закарпаття. Мальовничі краєвиди, свіже повітря, традиційна українська кухня сприяють чудовому настрою. А цікаві екскурсії містами Закарпаття, пішоходні маршрути, запальні дискотеки та веселі майстер-класи надовго запам’ятаються школярам.. Мальовничі краєвиди, свіже повітря, традиційна українська кухня сприяють чудовому настрою. А цікаві екскурсії містами Закарпаття, пішоходні маршрути, запальні дискотеки та веселі майстер-класи надовго запам’ятаються школярам.