Санітарно-просвітницький захід серед педагогічних працівників

Січень 10, 2020 ЗаходиНовини

22508ac955736643740906b77cd1aa7506f86c7e

9 січня 2020 року для педагогічних працівників школи була проведена лекція на тему: «Профілактика гострих кишкових інфекцій, сальмонельозу і ботулізму». Для проведення відповідного санітарно-просвітницького заходу, адміністрацією школи був запрошений лектор Жежера Роман Володимирович – дитячий лікар-хірург відділення ургентної хірургії НДСЛ «Охматдит». Ботулізм, сальмонельоз, дизентерія, ешерихіоз – усі ці небезпечні хвороби і стани об’єднує те, що до нашого організму бактерії-збудники найчастіше потрапляють із зіпсованими та неякісними харчовими продуктами, зараженою водою, під час купання у забруднених водоймах, через брудні руки і предмети побуту. Роман Володимирович нагадав учителям  про найбільш поширені причини харчових отруєнь та  профілактику небезпечних хвороб і станів.

Профілактика гострих кишкових інфекцій