Про зарахування учнів до закладів освіти 2020

Травень 14, 2020 НовиниПрийом до 1-го класу

84488448

Шановні батьки! Відповідно до листа  Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Про зарахування до закладів освіти” від 06.05.2020 №063-2467, зарахування учнів та прийом документів від батьків майбутніх першокласників до закладів загальної середньої освіти буде відбуватися згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки від 16.04.2018  № 367. Прийом документів від батьків майбутніх першокласників буде розпочато за умови фізичного повернення педагогічного колективу до приміщення закладу освіти. Термін прийому документів буде дотримано (не менше 1 місяця з початку оголошення прийому). Дата початку прийому документів буде розміщена на сайті школи. У випадку виникнення запитань, звертайтесь написавши листа на електронну скриньку school-73@ukr.net або за номером телефону – 353 45 28. Для перегляду документів, зазначених у цьому повідомленні, скористайтесь нижчезазначеними посиланнями.

З повагою, адміністрація.

Інформація ДОН щодо зарахування учнів 2020

Лист ДОН 063-2467

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти