Про деякі питання дистанційного навчання у школі

Квітень 13, 2020 Новини

4b990c33c54cb1f658f624fe33fa42fe_XL

Шановні учні і їх батьки! Нагадуємо, що у зв’язку з введенням карантинних заходів, які призупинили освітній процес безпосередньо в школі, у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 73 з поглибленим вивченням української мови, літератури та українознавства Шевченківського району м. Києва організоване дистанційне навчання. Переглянути розклад уроків, отримати завдання та взяти участь в онлайн-уроках, учні  мають змогу за допомогою сервісу Microsoft Office 365 та інтернет-платформи ZOOM. Крім того, нагадуємо, що класними керівниками створені спільноти для спілкування дітей і учителів у програмі Viber. Також нагадуємо, що Міністерство освіти і науки України запустило Всеукраїнську школу онлайн (додаткова інформація за посиланням, що додається). У випадку виникнення різноманітних труднощів з дистанційного навчання, рекомендуємо звернутись до класного керівника або написати на електронну скриньку школи school-73@ukr.net. Бажаємо всім здоров’я! З повагою, адміністрація.

Всеукраїнська школа онлайн