Призупинення освітнього процесу

Лютий 7, 2020 Новини

20180302_000_200_260

Шановні учні і батьки! Адміністрація спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73 з поглибленим вивченням української мови, літератури та українознавства Шевченківського району м. Києва повідомляє про призупинення освітнього процесу у зв’язку зі зростанням показників захворюваності учнів на грип і ГРВІ (станом на 07.02.2020 кількість відсутніх здобувачів освіти на навчальних заняттях через хворобу становить 33% від загальної кількості) з 10.02.2020 до покращення епідеміологічної ситуації. Для дітей, на час призупинення освітнього процесу, буде організовано дистанційне навчання. За додатковою інформацією звертайтесь до класних керівників. Інформація про відновлення освітнього процесу буде передана вам безпосередньо класними керівниками і розміщена на сайті школи.