“Пригоди крапельки”

Листопад 27, 2020 ЗаходиНовиниПозакласні заходи

зображення_viber_2020-11-27_15-29-167766

Тиждень НУШ “Пригоди крапельки”. Цього тижня учні 1-А класу (класний керівник Омельченко Оксана Миколаївна), формували уявлення про розподіл води на планеті, колообіг води у природі; зрозуміли значення води для рослин, тварин, людини; досліджували її деякі властивості; виробляли навички економного використання води; висловлювали свої думки в ході експериментів. Діти виконували арифметичні завдання краплинки, вчилися додавати і віднімати за допомогою схем і малюнків; вивчали нові слова; розширили свої знання про водойми України; проводили досліди із водою: “Крокуюча вода” (на практиці перевірили змішування кольорів), “Лавова лампа”; моделювали природні процеси (живлення рослин і проникнення в них забруднювальних речовин); малювали на воді у техніці ебру; ділилися своїми враженнями.