«Партнерство в освіті. Сьогодення та інновації»

Березень 15, 2018 Новини

0-02-05-99bbfb08f6bc0459db11178e9610b474e30a738961bc2fb5d08265726a7af9d8_full

14.03.2018 року в рамках семінару «Партнерство в освіті. Сьогодення та інновації» на базі школи відбулося засідання Круглого столу «Новітній освітній простір. Нова українська школа».
Відкрила семінар начальник управління освіти Шевченківського району м. Києва Ярова Євгенія Валентинівна, яка презентувала гостям роботу, яка проводиться в закладах освіти району для формування ключових компетентностей учнів: проекти STEM-освіта, Speaking Club, Емоційний дизайн.
Директор школи Борсук Д.В. розповів про експериментальний клас, за програмою «Початкова школа: освіта для життя» міського педагогічного експерименту Київського університету імені Бориса Грінченка.
Один день з життя експериментального класу презентувала заступник директора Коваленко С.О.
Заключним словом був виступ Надії Весніної, директорки інклюзивно-ресурсного центру Покровської ОТГ Дніпропетровської області, яка розповіла про проект «Education of the HEART» – Освіта серця, діарія емоційного відновлення.
Гості оглянули класну кімнату експериментального класу, ігрову кімнату, де саме в цей час учні, поділені на групи, працювали над темою проектного дня.