Можливість замовлення, оплати електронного учнівського квитка

Липень 26, 2021 Новини

Шановні батьки!

Тепер ви можете замовити електронний учнівський квиток дитині.

Подбайте про безоплатний проїзд ваших школярів в муніципальному транспорті до початку навчального року.

Не потрібно нікуди йти, все дуже просто:

Зареєструйтеся в системі scard.kyivcity.gov.ua

Знайдіть у системі дані про свою дитину та приєднайте її картку до свого акаунту.

Діти ростуть швидко, тож не забудьте завантажити актуальне фото дитини.

Сформуйте замовлення учнівського е-квитка та отримайте рахунок на сплату.

Сплатіть замовлення (онлайн або через банк).

Ви можете спостерігати за етапами виготовлення е-квитка учня у своєму особистому кабінеті. Навчальний рік близько. Потурбуйтесь про е-квиток зараз, щоб він міг потурбуватись про проїзд вашої дитини в новому навчальному році.

Діліться досвідом та зауваженнями щодо нового сервісу на е-почту support.children@kyivcity.gov.ua

Замовлення та оплата електронного учнівського квитка здійснюється батьками дитини або особами, що їх заміщують.

Додатково повідомляємо про те, що відповідно до п 3. рішення Київської міської ради II сесії IX скликання від 24 червня 2021 року № 1528/1569 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 459/6510 «Про затвердження міської програми «Турбота. Назустріч киянам на 2019-2021 роки» право безоплатного проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування міста Києва незалежно від форми власності надається учням закладів загальної середньої освіти міста Києва до 31 грудня 2021 року на підставі відповідного посвідчення.

Електронний квиток