Листопад 22, 2017 Новини

7636
       У вівторок, 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи.

Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

В школі педагогічним колективом з членами учнівського самоврядування здійснено церемонію покладання квітів Герою України, Герою Небесної сотні, випускнику школи,  Мовчану Андрію та вшановано його пам’ять хвилиною мовчання.

viber image

viberвео image